Spotkanie Kalisz kontra Zagłębie Lubin II, wynik 3-1

Dziś na Stadionie OSRiR odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Kalisza i Zagłębia Lubin II. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Wynik na przerwę był remisowy, 1-1. Mecz odbył się w ramach 19. kolejki II Ligi - East, a jego data i godzina to 25 listopada 2023 roku o godzinie 15:00.

Mecz pomiędzy drużynami: Kalisz (Gospodarz) przeciwko Zagłębie Lubin II (Goście)

Następne mecze dla Kalisz: Jastrzębie, Pogoń Siedlce, Wisła Puławy

Następne mecze dla Zagłębie Lubin II: Hutnik Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Polonia Bytom

Relacja z meczu

Na Stadionie OSRiR w Kaliszu odbył się emocjonujący mecz pomiędzy miejscowym zespołem a gościami z Zagłębia Lubin II. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe spotkanie, tworząc niesamowitą aurę.

Początek meczu był wyrównany, obie drużyny starały się kontrolować środkowe pole, ale to goście z Lubina otworzyli wynik. W 35. minucie C. Popielec strzelił gola dając prowadzenie swojej drużynie.

Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. Pięć minut później M. Żebrowski doprowadził do wyrównania, ustalając wynik na 1-1 przed przerwą.

Druga połowa to prawdziwa uczta dla kibiców. W 70. minucie Néstor Gordillo strzelił kolejnego gola, wyprowadzając Kalisz na prowadzenie. Chwilę później H. Sobol podwyższył wynik na 3-1, ustalając ostateczny rezultat meczu.

Obie drużyny otrzymały żółte kartki, jednak ani gospodarze, ani goście nie zaliczyli czerwonych kartek w tym meczu.

Mecz zakończył się zwycięstwem Kalisza, który teraz czeka na kolejne starcia z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce i Wisłą Puławy. Z kolei Zagłębie Lubin II zmierzy się z Hutnikiem Kraków, Sandecją Nowy Sącz i Polonią Bytom.

To było widowisko, które na długo pozostanie w pamięci kibiców obu drużyn. Mecz pełen emocji i zwrotów akcji dostarczył wielu sportowych wrażeń.