Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Lech Poznań II dnia 2024-03-16 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin: 0-1

W ostatnim starciu II Ligi - East drużyny Zagłębia Lubin II i Lecha Poznań II spotkały się na boisku Stadionu Zagłębia Lubin. Mecz ten odbył się dwa dni temu, 16 marca 2024 roku o godzinie 12:00. Po emocjonujących 90 minutach to Lech Poznań II wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie gości, którzy potrafili utrzymać swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z przebiegu meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II a Lech Poznań II

Wczorajsze starcie na Stadionie Zagłębia Lubin było pełne napięcia i emocji. Gospodarze podejmowali gości z Lecha Poznań II w ramach 24. kolejki II Ligi - East. Mecz rozpoczął się o godzinie 12:00, a sędzią głównym spotkania był R. Rokosz.

Lech Poznań II zdołał pokonać Zagłębie Lubin II 1-0. Jedynego gola dla gości zdobył N. Pacławski w 42. minucie po świetnej asyście od kolegi z drużyny. Wynik do przerwy utrzymał się na korzyść Lecha Poznań II 0-1.

Spotkanie było pełne walki i determinacji z obu stron. Obie drużyny starały się narzucić swój styl gry, ale to Lech Poznań II wyszedł zwycięsko z tego starcia, zdobywając cenne trzy punkty na wyjeździe.

W trakcie meczu obie drużyny otrzymały żółte kartki. Po stronie Zagłębia Lubin II kartonikami ukarani zostali M. Mroz w 58. minucie. Natomiast w drużynie Lecha Poznań II żółte kartki zobaczyli W. Monka (38'), T. Cywka (56') oraz M. Wichtowski (90').

Nie odnotowano czerwonych kartek podczas tego spotkania, co świadczy o zaciętej, ale fair rywalizacji na boisku.

Następne mecze

W najbliższych spotkaniach Zagłębie Lubin II zmierzy się kolejno z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Kotwicą Kołobrzeg. Natomiast Lech Poznań II będzie rywalizował z zespołami Pogoni Siedlce, Wisły Puławy oraz Jastrzębiem.