Dnia 2024-03-30 12:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin miało miejsce spotkanie między Zagłębie Lubin II i Olimpia Grudziądz: wynik końcowy 1-2

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Zagłębia Lubin II podejmowała u siebie Olimpię Grudziądz. Mecz odbył się wczoraj, 30 marca o godzinie 12:00 na Stadionie Zagłębia Lubin. Ostatecznie to goście z Grudziądza okazali się lepszą drużyną, pokonując gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę wskazywał na minimalną przewagę Olimpii, która utrzymała się do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu piłki nożnej: Zagłębie Lubin II - Olimpia Grudziądz

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin II odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy miejscowym Zagłębiem a drużyną Olimpii Grudziądz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2:1, w meczu pełnym napięcia i emocji.

Pierwsza połowa rozpoczęła się od dynamicznej gry obu zespołów, jednak to Olimpia Grudziądz zdołała otworzyć wynik meczu. W 10. minucie K. Cichon strzałem precyzyjnie pokonał bramkarza Zagłębia, dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Gospodarze starali się odrobić straty, ale defensywa gości była niezwykle skuteczna.

Druga połowa to kolejne emocje. W 68. minucie K. Rychert podwyższył prowadzenie dla Olimpii, zdobywając drugą bramkę dla swojego zespołu. Zagłębie Lubin II nie poddało się i w końcówce meczu, w 89. minucie, M. Regula zmniejszył wynik na 1:2, dając swojej drużynie nadzieję na remis.

Mecz obfitował również w kartki. Zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali żółte kartki. W 24. minucie C. Popielec z Zagłębia został ukarany, a w ostatnich momentach meczu, w doliczonym czasie gry, R. Adamski również zobaczył żółtą kartkę. Natomiast w drużynie Olimpii Grudziądz kartkę żółtą otrzymał K. Gorski w ostatnich minutach spotkania.

Mimo starań, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, ale napięcie na boisku było wyczuwalne przez całe spotkanie. Ostatecznie to Olimpia Grudziądz wywiozła trzy punkty, pokonując Zagłębie Lubin II 2:1.

Po tym meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się z SKRĄ Częstochowa, Kotwicą Kołobrzeg oraz Radunią Stężycą. Natomiast Olimpia Grudziądz czekają spotkania z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy, w których będą chcieli kontynuować swoją dobrą passę.