Spotkanie Olimpia Elbląg - Zagłębie Lubin II na obiekcie Stadion Miejski: 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Zagłębie Lubin II wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-05-13 16:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Olimpia Elbląg i Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: C. Dieng 71' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: P. Jakubczyk 55' M. Stefaniak 81'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: D. Oko 49' F. Kocaba 75' K. Lepczynski 90'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Jastrzębie. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo P. Jakubczyk D. Oko nieustannie serwują wspaniałym kibicom wiele emocji. Niesamowite walki pomiędzy drużynami piłkarskimi zdarzają się zaciekłe, rzadko okazuje się, iż potyczki męczą kibica. Stale natrafiamy na brutalne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, spektakularne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Olimpia Elbląg i Zagłębie Lubin II oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.