Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II, wynik meczu 3-0

W środowy wieczór na Stadionie Polonii Bytom odbyło się starcie pomiędzy drużynami Polonii Bytom i Zagłębia Lubin II w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Gospodarze pewnie triumfowali z wynikiem 3-0, prowadząc już 2-0 na przerwę. Mecz miał miejsce dwa dni temu o godzinie 16:00, a kibice mogli cieszyć się z efektownych akcji oraz skutecznej gry obu zespołów.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Polonia Bytom - Zagłębie Lubin II

Mecz na Stadionie Polonii Bytom, II Liga - East, kolejka 22

Zapowiadało się emocjonujące starcie na stadionie Polonii Bytom, gdzie miejscowa drużyna podejmowała Zagłębie Lubin II. Kibice tłumnie zjawili się na trybunach, gotowi na przeżycie futbolowej uczty.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 2. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. T. Gajda precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce, radość na trybunach była ogromna – 1:0 dla Polonii Bytom.

Polonia Bytom nie zwalniała tempa i już w 12. minucie powiększyła swoją przewagę. K. Lepczyński skutecznie wykorzystał sytuację i podwyższył wynik na 2:0 dla gospodarzy.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 na korzyść Polonii Bytom, która prezentowała się bardzo pewnie na boisku, kontrolując przebieg gry.

Druga połowa również była pełna emocji, a ostateczne zwycięstwo gospodarzy zostało przypieczętowane w 83. minucie. D. Wolny zdobył trzeciego gola dla Polonii Bytom, ustalając wynik meczu na 3:0.

Żółte kartki zostały pokazane zawodnikom obu drużyn, co świadczyło o zaciętej walce na boisku. Gospodarze zobaczyli kartki w 35., 39., 45. i 61. minucie, natomiast goście otrzymali żółte kartki w 23., 60., 60. i 87. minucie.

Pomimo zażartej walki na boisku, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki, co potwierdza sportową postawę zawodników obu ekip.

Po pełnym zaangażowania spotkaniu, Polonia Bytom zasłużenie sięgnęła po zwycięstwo 3:0 nad Zagłębiem Lubin II. Kibice opuszczali stadion z uśmiechami na twarzach, ciesząc się z udanego występu swojej drużyny.

Kolejne mecze zapowiadają się równie interesująco dla obu zespołów. Polonia Bytom zmierzy się z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy, natomiast Zagłębie Lubin II podejmie Olimpię Elbląg, Lecha Poznań II oraz Kotwicę Kołobrzeg.