Dnia 2023-12-02 12:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin miało miejsce spotkanie Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków - wynik 2-0

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-0, przy prowadzeniu 1-0 na przerwę. Mecz był częścią 20. kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków. Gospodarze wygrali to spotkanie 2-0, zdobywając jednego gola w pierwszej połowie i drugiego w doliczonym czasie gry. Mecz odbył się w ramach 20. kolejki II Ligi - East.

Pierwsza połowa toczyła się pod znakiem zaciętej walki, z kilkoma groźnymi akcjami drużyn. Ostatecznie to Zagłębie Lubin II wyszło na prowadzenie za sprawą gola strzelonego przez R. Adamskiego w 38. minucie meczu. Asystę do tego trafienia zanotował [ZAWODNIK Z ASYSTĄ]. Wynik do przerwy wynosił 1-0.

W drugiej połowie obie drużyny prowadziły intensywną grę, dążąc do zdobycia bramki. Ostatecznie to gospodarze, pod koniec doliczonego czasu gry, potwierdzili swoją przewagę, kiedy to P. Kruszelnicki zdobył drugiego gola dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik meczu na 2-0.

W trakcie meczu sędzia ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników obu drużyn, a w końcówce spotkania zawodnik Hutnika Kraków, M. Budzinski, otrzymał czerwoną kartkę. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Zagłębia Lubin II 2-0.

Następne mecze dla Zagłębie Lubin II to Polonia Bytom, Olimpia Elbląg oraz GKS Katowice, podczas gdy Hutnik Kraków zmierzy się z drużynami Jastrzębie, Pogoń Siedlce oraz [NASTĘPNY DRUŻYNA].