Zagłębie Lubin II kontra Hutnik Kraków, wynik meczu 2-0

Dziś na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin II i Hutnika Kraków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0, a na przerwę gospodarze schodzili przy prowadzeniu 1-0. Mecz należał do 20. kolejki II ligi - East.

Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków

Przebieg meczu

Mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków zakończył się wynikiem 2-0. Pierwsza bramka padła w 38. minucie, a druga w ostatniej minucie meczu.

Do przerwy wynik był 1-0 na korzyść gospodarzy.

Mecz odbył się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 na Stadionie Zagłębia Lubin. Spotkanie zaliczało się do 20. kolejki II Ligi - East.

Wrażenia z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowitą aurę.

W 32. minucie J. Kolan z Zagłębia Lubin dostał żółtą kartkę za faul, a następnie kolejne żółte kartki otrzymali C. Popielec w 43. minucie oraz J. Jach w 45. minucie. Ostatnią żółtą kartkę dla gospodarzy dostał D. Dudzinski w 90. minucie.

Zawodnicy Hutnika Kraków również nie uniknęli kartek. D. Hoyo-Kowalski został ukarany żółtą kartką w 45. minucie, P. Kielis w 56. minucie, M. Budzinski otrzymał dwie żółte kartki w 74. i 90. minucie, co skutkowało czerwoną kartką, a K. Swiatek również został ukarany żółtą kartką w 80. minucie.

Następne mecze dla Zagłębia Lubin II to spotkania z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Jastrzębiem. Natomiast drużyna Hutnika Kraków zmierzy się z Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy.

Po emocjonującym spotkaniu drużyna Zagłębia Lubin II zasłużenie zwyciężyła nad Hutnikiem Kraków, zachwycając swoich kibiców oraz dając im powód do radości. Czy uda im się utrzymać tak pozytywną passę w kolejnych meczach?