Zagłębie Lubin II - Hutnik Kraków, wynik meczu: 2-0

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz II ligi - East pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Hutnik Kraków. Po zaciętym widowisku, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 2-0. Wynik na przerwę to 1-0, a spotkanie odbyło się 2 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00.

Zagłębie Lubin II vs Hutnik Kraków - Relacja z meczu

Data: 2 grudnia 2023, godzina 12:00, II Liga - East, Kolejka 20

Miejsce: Stadion Zagłębia Lubin

Dziś na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Hutnik Kraków. Gospodarze odnieśli zwycięstwo 2-0, zapewniając sobie trzy punkty w tym starciu.

Pierwsza połowa rozpoczęła się w zaciętym tempie, obie drużyny dążyły do zdobycia prowadzenia. Dopiero w 38. minucie R. Adamski strzelił bramkę dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik na 1-0 do przerwy.

Druga połowa była równie intensywna, a zawodnicy obu drużyn nie szczędzili wysiłków. W końcowych momentach meczu P. Kruszelnicki zdobył drugą bramkę dla Zagłębia Lubin II, ustalając wynik meczu na 2-0.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółte kartki zostały pokazane J. Kolanowi (32'), C. Popielcowi (43'), J. Jachowi (45') oraz D. Dudzinskiemu (90') z Zagłębia Lubin II, a także D. Hoyo-Kowalskiemu (45'), P. Kielisowi (56'), M. Budzinskiemu (74' i 90') oraz K. Swiatekowi (80') z Hutnika Kraków.

Na koniec meczu M. Budzinski z drużyny gości został ukarany czerwoną kartką, pozostawiając Hutnik Kraków w osłabieniu. Wynik 2-0 na korzyść Zagłębia Lubin II jest zasłużony po widowiskowym meczu, który dostarczył wiele emocji kibicom.

Następne mecze dla Zagłębia Lubin II to starcia z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom oraz Olimpią Elbląg, natomiast dla Hutnika Kraków kolejne pojedynki przeciwko Jastrzębiu, Pogoni Siedlce oraz Wiśle Puławy.