Mecz Ruch Chorzów - Wigry Suwałki zakończony wynikiem 1-0

W dniu 2021-09-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 9 pomiędzy Ruch Chorzów a Wigry Suwałki.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Ruch Chorzów a Wigry Suwałki wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: F. Żagiel 90' 1-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Mokrzycki 56' F. Nawrocki 75' T. Wojtowicz 78' 90'

Żółte kartki Wigry Suwałki: P. Mularczyk 8'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów futbolu śledzi poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Mokrzycki P. Mularczyk częstokroć zaserwowały wyśmienitym fanom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy graczami są bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż potyczki przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe znakomitej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Ruch Chorzów oraz Wigry Suwałki i ich udział w II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.