Wigry Suwałki kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania: 1-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wigry Suwałki a Znicz Pruszków wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2021-09-11 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wigry Suwałki i Znicz Pruszków.

Gole strzelali: L. Hrnčiar 84' 0-1 P. Pierzchała 87' 1-1

Żółte kartki Wigry Suwałki: M. Labojko 25' B. Pretnik 79'

Żółte kartki Znicz Pruszków: B. Krecichwost 51' J. Ostrowski 73' M. Gabrych 88'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Wigry Suwałki stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Śląsk Wrocław II natomiast Znicz Pruszków zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak m.in. M. Labojko B. Krecichwost nieraz zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Regularnie natrafiamy na widowiskowe asysty oraz gole, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtą kartką dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to mecze nudne. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Wigry Suwałki i Znicz Pruszków oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.