Mecz Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin II na obiekcie Stadion ROSRRiT: wynik końcowy 1-0

Pogoń Siedlce - Zagłębie Lubin II 1-0. Dnia 2022-11-05 12:00 na obiekcie sportowym Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce oraz Zagłębie Lubin II.

Pierwsza połowa spotkania między Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Nowak 17' 1-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: P. Misiak 13' E. Dzieciol 51' B. Wicenciak 82' N. Fiedosewicz 90'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: J. Kolan 18' M. Bogacz 69'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia meczu - D. Krumplewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogoń Siedlce zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków.

Liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące starcia w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak P. Misiak J. Kolan systematycznie zapewniają wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyśmienite gole i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między graczami są bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że zmagania nas męczą. Gorąco zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Pogoń Siedlce i Zagłębie Lubin II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion ROSRRiT.