Dnia 2021-09-26 13:00 miał miejsce mecz Wigry Suwałki kontra Śląsk Wrocław II: 1-0

Wigry Suwałki kontra Śląsk Wrocław II, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Wigry Suwałki i Śląsk Wrocław II wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-26 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Wigry Suwałki a Śląsk Wrocław II.

Gole strzelali: M. Sowinski 15' 1-0 P. Pierzchala 53' 2-0 P. Pierzchala

Żółte kartki Wigry Suwałki:

Żółte kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wigry Suwałki stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca.

Liczni kibice śledzą poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz piłkarze jak raz za razem zaserwowały własnym wiernym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Walki między drużynami są zagorzałe, rzadko okazuje się, że mecze nudzą. Trafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, wyśmienite asysty oraz bramki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Wigry Suwałki i Śląsk Wrocław II oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.