Spotkanie Garbarnia Kraków - Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2022-09-30 13:00

 

Pierwsza połowa meczu między Garbarnia Kraków i Zagłębie Lubin II zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-09-30 13:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 13 pomiędzy Garbarnia Kraków a Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: M. Chmarek 55' 0-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: G. Marszalik 47' D. Nakrosius 90'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: J. Rogalski 9' W. Szafranek 74' F. Kocaba 90'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Jastrzębie a Zagłębie Lubin II z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin.

Dzisiaj oddani kibice śledzą potyczki ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak G. Marszalik J. Rogalski nieprzerwanie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi bywają nader zażarte, nie często zdarza się, że są to spotkania drętwe. Regularnie trafiamy na wspaniałe gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Garbarnia Kraków i Zagłębie Lubin II jak ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.