Zagłębie Lubin II - Sandecja Nowy Sącz, wynik spotkania: 2-1

Zagłębie Lubin II - Sandecja Nowy Sącz, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-08-12 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: J. Jach 24' 1-0 T. Nawotka 69' 1-1 I. Orlikowski 90' 2-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: J. Jach 17' C. Popielec 45' D. Dudzinski 74' S. Karasinski 84' W. Szafranek 85' I. Orlikowski 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 40' R. Vaclavik 45'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Bielawski. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Zagłębie Lubin II stawi czoła Polonia Bytom, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Lech Poznań II natomiast Sandecja Nowy Sącz z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Wisła Puławy.

Kibice śledzą ciekawe poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo J. Jach K. Slaby raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie trafiamy na brutalne faule zakończone żółtą kartką, widowiskowe bramki i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Zagłębie Lubin II i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.