Spotkanie Zagłębie Lubin II vs Polonia Bytom zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zagłębie Lubin II i Polonia Bytom wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-08-19 15:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Polonia Bytom.

Gole strzelali: T. Gaprindashvili 15' 1-0

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: W. Szafranek 31' K. Sochan 69'

Żółte kartki Polonia Bytom: M. Szmigiel 45' L. Piontek 74' D. Budzik 90'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Polonia Bytom:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pazdecki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Kotwica Kołobrzeg. Kolejno natomiast Polonia Bytom podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy.

Wierni kibice śledzą ekscytujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. W. Szafranek M. Szmigiel często serwują swoim kibicom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przepiękne gole oraz asysty, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się nader zajadłe, nie często bywa, że widowiska nas nudzą. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Zagłębie Lubin II i Polonia Bytom w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.