Mecz Zagłębie Lubin II - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Zagłębie Lubin II a Olimpia Elbląg wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Olimpia Elbląg.

Gole strzelali: W. Szafranek 30' 1-0 D. Kozera 37' 1-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: D. Dudzinski 50' K. Terlecki 70' M. Matys 90'

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Kuczalek 12' L. Sarnowski 34' M. Stefaniak 38' M. Spychala 85'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Kozieł. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Olimpia Grudziądz. Kolejno natomiast Olimpia Elbląg podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak D. Dudzinski M. Kuczalek raz za razem sprawiają wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że spotkania przynudzają. Nieprzerwanie trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealne gole czy asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Zagłębie Lubin II i Olimpia Elbląg w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.