Na obiekcie Stadion OSiR Wisła odbyło się spotkanie między Siarka Tarnobrzeg oraz Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 2-3

W dniu 2022-08-27 14:00 na stadionie Stadion OSiR Wisła rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Siarka Tarnobrzeg a Zagłębie Lubin II.

Po pierwszej połowie meczu między Siarka Tarnobrzeg a Zagłębie Lubin II wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-3.

 

Gole strzelali: L. Hrnčiar 13' 1-0 D. Pakulski 41' 1-1 M. Tyl 62' 2-1 W. Szafranek 80' 2-2 K. Masiak 85' 2-3

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: K. Zawislak 45' P. Rogala 74' P. Cichocki 77'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: D. Pakulski 65'

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny arbiter meczu to P. Dziopak. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Siarka Tarnobrzeg zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg oraz Jastrzębie.

Mnóstwo fanów z zapałem śledzi niezwykle interesujące starcia w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe z tej ligi oraz piłkarze jak K. Zawislak D. Pakulski często gwarantują kapitalnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Systematycznie zdarzają się bezlitosne faule, przechodzące do historii gole i asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Interesujące zmagania między graczami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko zdarza się koniec końców, że są to potyczki nudne. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Siarka Tarnobrzeg i Zagłębie Lubin II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR Wisła.