Dnia 2023-09-03 10:00 odbył się mecz pomiędzy Lech Poznań II oraz Zagłębie Lubin II zakończony wynikiem 2-1

Lech Poznań II vs Zagłębie Lubin II wynik meczu 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznań II a Zagłębie Lubin II wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-09-03 10:00 na obiekcie sportowym Stadion Amiki Wronki rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II oraz Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: S. Pawlowski 18' 1-0 A. Sobiech 57' 2-0 S. Karasinski 69' 2-1

Żółte kartki Lech Poznań II:

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 17'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Wójcik. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Lech Poznań II zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy natomiast Zagłębie Lubin II zmierzy się z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Grudziądz oraz SKRA Częstochowa.

Dzisiaj kibice śledzą starcia w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy jak S. Karasinski systematycznie sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że są to mecze statyczne. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe asysty i bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Lech Poznań II oraz Zagłębie Lubin II jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.