Na stadionie Stadion Górnik dnia 2022-10-15 11:00 odbył się mecz Górnik Polkowice vs Zagłębie Lubin II - końcowy wynik 1-0

Górnik Polkowice vs Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Górnik Polkowice a Zagłębie Lubin II zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-10-15 11:00 na stadionie Stadion Górnik rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Górnik Polkowice a Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: S. Kiebzak 89' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 8' K. Poczwardowski 27' J. Ratajczak 45' R. Karmelita 80' M. Idzik 84'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Posmyk 12' M. Kizyma 52' O. Slawinski 62' D. Pakulski 88'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia spotkania - M. Pelka. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce.

Wielu fanów futbolu śledzi ekscytujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak K. Fryzowicz M. Posmyk częstokroć zaserwowały swoim fanom emocje zapadające w pamięć. Potyczki między drużynami futbolowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, że są to mecze nużące. Ustawicznie natrafiamy na spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Górnik Polkowice i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.