Spotkanie Wigry Suwałki vs Hutnik Kraków dnia 2022-04-16 11:00: 5-1

Pierwsza połowa spotkania między Wigry Suwałki a Hutnik Kraków zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 5-1.

Dnia 2022-04-16 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Wigry Suwałki a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: B. Gvozdenović 30' 0-1 M. Lewandowski 48' 1-1 M. Lewandowski 60' 2-1 M. Lewandowski 68' 3-1 T. Lewandowski 75' 4-1 M. Żebrakowski 87' 5-1

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Gvozdenovic 3' M. Labojko 22' P. Mularczyk 36'

Żółte kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Rzucidło. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Wigry Suwałki zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Bełchatów. Kolejno natomiast Hutnik Kraków zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak B. Gvozdenovic raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między graczami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East i przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Wigry Suwałki i Hutnik Kraków w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.