Zagłębie Lubin II - Stal Stalowa Wola, wynik spotkania: 4-0

W sobotę na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz z udziałem drużyn Zagłębie Lubin II i Stal Stalowa Wola. Spotkanie należało do gospodarzy, którzy pewnie pokonali rywali 4-0. Zwycięzców na drodze do triumfu nie zatrzymała nawet przerwa, bowiem już w pierwszej połowie mieli przewagę 1-0. Warto dodać, że to była 17. kolejka rozgrywek II Ligi - East.

Relacja z meczu Zagłębie Lubin II - Stal Stalowa Wola

W dniu 12 listopada 2023 roku na stadionie Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II oraz Stal Stalowa Wola w ramach 17. kolejki II ligi - East.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z wynikiem 4-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Zagłębia Lubin II.

W trzeciej minucie spotkania R. Adamski otworzył wynik meczu, zdobywając pierwszego gola dla drużyny gospodarzy. Wynik na przerwę nie uległ zmianie, lecz po wznowieniu gry, już w 46 minucie R. Adamski powtórzył swój wyczyn, zwiększając prowadzenie dla Zagłębia Lubin II. Następnie, w 57. minucie, P. Kusztal podwyższył wynik na 3-0, a cztery minuty później R. Adamski zdobył swojego trzeciego gola w tym meczu, ustalając wynik na 4-0.

Podczas meczu padło wiele kartek. Dla drużyny gospodarzy J. Kolan, R. Adamski, C. Popielec, K. Sochan oraz D. Dudzinski zostali ukarani żółtymi kartkami. Drużyna przeciwna otrzymała kartki żółte: J. Gorski, L. Furtak, L. Soszynski oraz P. Rogala. J. Gorski z drużyny Stal Stalowa Wola otrzymał 33 minucie czerwoną kartkę.

W następnych meczach Zagłębie Lubin II zmierzy się kolejno z zespołami Stomil Olsztyn, Kalisz i Hutnik Kraków. Natomiast Stal Stalowa Wola zmierzy się z Jastrzębiem, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy.