Mecz Zagłębie Lubin II - Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-05-20 13:00 na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin II - Górnik Polkowice 1-1. Dnia 2023-05-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zagłębie Lubin II a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Piątkowski 32' 0-1 D. Pakulski 73' 1-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: M. Kizyma 76' F. Kocaba 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: D. Burka 5' A. Piech 49' D. Burka 72' K. Krasa 90' M. Czarny 90'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II: K. Lepczynski 45'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: D. Burka 72'

Główny arbiter meczu to S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zagłębie Lubin II stanie naprzeciw Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Polonia Warszawa. Kolejno natomiast Górnik Polkowice z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej fani śledzą ekscytujące poczynania ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak M. Kizyma D. Burka nieustannie gwarantują kapitalnym miłośnikom wiele wspaniałych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, że są to zmagania statyczne. Wielokrotnie natrafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki gwarantujące wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Zagłębie Lubin II i Górnik Polkowice z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.