Jastrzębie - Zagłębie Lubin II, wynik meczu: 3-1

W dniu 2022-09-18 12:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 11 pomiędzy Jastrzębie a Zagłębie Lubin II.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a Zagłębie Lubin II zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

 

Gole strzelali: D. Kaminski 68' 1-0 D. Szymczak 71' 2-0 S. Goluch 77' 3-0 W. Szafranek 78' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Stanclik 32'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: F. Kocaba 25' J. Kolan 37' K. Hinokio 45' M. Bogacz 52' O. Slawinski 62'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Jastrzębie zmierzy się już z Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

Bardzo często mnóstwo fanów z zaangażowaniem śledzi interesujące poczynania ligi II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak D. Stanclik F. Kocaba nieustannie serwują kapitalnym kibicom mnóstwo emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, że zmagania nie są interesujące. Wielokrotnie trafiamy na książkowe bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Jastrzębie i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.