Mecz Wigry Suwałki kontra Garbarnia Kraków zakończony wynikiem 1-0

Wigry Suwałki kontra Garbarnia Kraków, wynik 1-0. W dniu 2021-11-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 16. Zmierzyły się Wigry Suwałki i Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wigry Suwałki oraz Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: D. Gojko 52' 1-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: K. Michalski 45' M. Ozga 50' M. Zebrakowski 90' D. Gojko 90'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: W. Slomka 65' G. Marszalik 69' M. Duda 88' J. Banach 90'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wigry Suwałki stawi czoła Pogoń Grod. Mazowiecki, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Kalisz natomiast Garbarnia Kraków z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak K. Michalski W. Slomka wielokrotnie sprawiają fantastycznym entuzjastom wiele emocji. Zdarzają się wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, brutalne faule zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się bardzo zażarte, nie często okazuje się, że są to mecze nudne. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Wigry Suwałki oraz Garbarnia Kraków z ligi II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.