Na obiekcie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka dnia 2022-09-10 14:00 odbyło się spotkanie Kotwica Kołobrzeg vs Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 2-0

Po pierwszej połowie meczu między Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Dnia 2022-09-10 14:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg oraz Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali:

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg:

Żółte kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Główny sędzia meczu to D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Garbarnia Kraków. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II podejmie Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Liczni kibice śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między drużynami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że mecze nas męczą. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich popularnych drużyn jak Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.