Spotkanie Zagłębie Lubin II - Polonia Warszawa zakończone wynikiem 1-2

W dniu 2022-09-24 11:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: M. Fidziukiewicz 22' 0-1 K. Lepczyński 56' 1-1 W. Fadecki 74' 1-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Terlecki 22' R. Adamski 30' K. Sobczak 73' P. Kruszelnicki 90'

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Majsterek 84'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Horożaniecki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin a Polonia Warszawa z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Oddani fani śledzą starcia ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak K. Terlecki J. Majsterek systematycznie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Walki między graczami są nader zajadłe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. Nieprzerwanie trafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowite wrażenia z meczu. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi II Liga - East. Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.