Śląsk Wrocław II - Wigry Suwałki, wynik meczu: 0-1

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Śląsk Wrocław II i Wigry Suwałki zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-04-10 10:30 na stadionie Stadion Oporowska odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Śląsk Wrocław II i Wigry Suwałki.

Gole strzelali: M. Lewandowski 38' 0-1

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: M. Pawelec 37' Y. Matsenko 45' S. Bergier 90'

Żółte kartki Wigry Suwałki: M. Lewandowski 70' M. Zebrakowski 85' B. Pretnik 90'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław II stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca natomiast Wigry Suwałki podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin.

Kibice z zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Pawelec M. Lewandowski nieraz zapewniły wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, nie często bywa, iż potyczki nudzą kibica. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Śląsk Wrocław II i Wigry Suwałki jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Oporowska.