Spotkanie między Zagłębie Lubin II i Lech Poznań II dnia 2022-08-10 15:00 - wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Zagłębie Lubin II i Lech Poznań II wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-08-10 15:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 5. Zmierzyły się ze sobą Zagłębie Lubin II i Lech Poznań II.

Gole strzelali: T. Gaprindashvili 90' 1-0

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Sobczak 35' T. Gaprindashvili 58' F. Kocaba 65'

Żółte kartki Lech Poznań II: J. Antczak 43' L. Splawski 84'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Główny sędzia spotkania - S. Łężny. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zagłębie Lubin II stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca a Lech Poznań II z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo fanów z dużym zapałem śledzi poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak K. Sobczak J. Antczak nieustannie gwarantują pierwszorzędnym fanom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, wyjątkowe asysty oraz gole dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania między graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. Zachęcamy każdego z fanów, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Zagłębie Lubin II i Lech Poznań II i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.