Mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II oraz Kotwica Kołobrzeg zakończony wynikiem 2-3 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin II - Kotwica Kołobrzeg wynik meczu 2-3. W dniu 2023-09-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 8 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Kotwica Kołobrzeg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zagłębie Lubin II i Kotwica Kołobrzeg wynik wynosił 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Gole strzelali: M. Mróz 15' 1-0 O. Nowak 21' 1-1 A. Stasiak 23' 1-2 S. Karasiński 67' 2-2 M. Cywiński 90' 2-3

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: J. Kolan 9' K. Sochan 79' K. Sochan 90'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 13' L. Kosakiewicz 18' T. Kaczmarek 33'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II: K. Sochan 90'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny sędzia spotkania to P. Szypuła. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy oraz ŁKS Łódź II.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak J. Kolan J. Soljic niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się zajadłe, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite bramki i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego więc warto śledzić mecze piłkarskie ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Zagłębie Lubin II i Kotwica Kołobrzeg i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.