Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz pomiędzy Zagłębie Lubin II i SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Zagłębie Lubin II oraz SKRA Częstochowa wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2023-09-23 13:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Zagłębie Lubin II a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: O. Wypart 6' 0-1 J. Ciućka 63' 0-2

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: S. Karasinski 62' K. Sochan 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: F. Grzelka 17' M. Labojko 29' F. Nawrocki 48' T. Kubik 57' O. Wypart 77' P. Sajdak 87'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Borowiak. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Jastrzębie natomiast SKRA Częstochowa z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Pogoń Siedlce.

Fani śledzą bardzo interesujące poczynania ligi II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze jak S. Karasinski F. Grzelka raz za razem zapewniają fantastycznym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że spotkania przynudzają. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Zagłębie Lubin II oraz SKRA Częstochowa w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.