Na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-11-27 11:00 miał miejsce mecz Wigry Suwałki vs Kalisz zakończony wynikiem 3-0

Wigry Suwałki vs Kalisz 3-0. Dnia 2021-11-27 11:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Wigry Suwałki a Kalisz.

Pierwsza połowa spotkania między Wigry Suwałki a Kalisz zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

 

Gole strzelali: M. Łabojko 27' 1-0 M. Rybicki 47' 2-0 K. Zaborski 84' 3-0

Żółte kartki Wigry Suwałki:

Żółte kartki Kalisz: M. Maczynski 70'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter spotkania to K. Aluszyk. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Wigry Suwałki zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Sokół Ostróda i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Kalisz z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak M. Maczynski raz za razem zapewniają wyborowym sympatykom mnóstwo przeżyć. Walki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. Zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, książkowe asysty oraz bramki, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić wydarzenia piłkarskiej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wigry Suwałki oraz Kalisz z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.