Mecz Zagłębie Lubin II kontra Kalisz, wynik 4-3

Zagłębie Lubin II kontra Kalisz 4-3. Dnia 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Zagłębie Lubin II a Kalisz.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Zagłębie Lubin II oraz Kalisz wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-3.

 

Gole strzelali: K. Koczy 21' 0-1 P. Kruszelnicki 52' 1-1 P. Kusztal 57' 2-1 N. Gordillo 61' 2-2 M. Gawlik 70' 2-3 W. Szafranek 71' 3-3 P. Kusztal 88' 4-3

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: K. Frankowski 49' P. Kusztal 82' W. Szafranek 90'

Żółte kartki Kalisz: K. Koczy 67'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Zagłębie Lubin II stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i natomiast Kalisz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo K. Frankowski K. Koczy nieraz zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy graczami z ligi są bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to zmagania nie warte uwagi. Wielokrotnie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, efektowne asysty czy gole, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Zagłębie Lubin II oraz Kalisz oraz ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.