Dnia 2023-03-25 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się mecz pomiędzy Hutnik Kraków oraz Zagłębie Lubin II zakończony wynikiem 1-0

Hutnik Kraków vs Zagłębie Lubin II wynik spotkania 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Hutnik Kraków i Zagłębie Lubin II zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-03-25 14:00 na stadionie Stadion Suche Stawy odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Hutnik Kraków oraz Zagłębie Lubin II.

Gole strzelali: P. Serafin 76' 1-0

Żółte kartki Hutnik Kraków: M. Drag 23' K. Wenger 25' M. Wrobel 44' D. Zawadzki 59'

Żółte kartki Zagłębie Lubin II: P. Kusztal 72' M. Kizyma 73'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Polonia Warszawa, następne spotkania z drużynami Garbarnia Kraków oraz Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Zagłębie Lubin II z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca oraz Kotwica Kołobrzeg.

W dzisiejszych czasach liczni fani śledzą interesujące starcia, które startują w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Drag P. Kusztal nader często zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że spotkania nie są warte uwagi. Zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Hutnik Kraków i Zagłębie Lubin II oraz ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Suche Stawy.