Mecz Pogoń Grod. Mazowiecki - Wigry Suwałki zakończony wynikiem 3-1 na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-11-13 12:00

Pogoń Grod. Mazowiecki - Wigry Suwałki, wynik końcowy 3-1. Dnia 2021-11-13 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się Pogoń Grod. Mazowiecki i Wigry Suwałki.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Pogoń Grod. Mazowiecki a Wigry Suwałki zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: J. Sarmiento 12' 1-0 J. Sarmiento 63' 2-0 K. Iwao 83' 2-1 M. Lisowski 88' 3-1

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Pretnik 90'

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogoń Grod. Mazowiecki zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Olimpia Elbląg.

Kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak B. Pretnik nieraz zagwarantowały wyśmienitym kibicom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Potyczki pomiędzy zawodnikami bywają nader zagorzałe, rzadko zdarza się, że spotkania nudzą kibica. Obserwujemy idealne asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Pogoń Grod. Mazowiecki oraz Wigry Suwałki oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.