Chojniczanka Chojnice kontra Wigry Suwałki, wynik meczu - 1-0

Chojniczanka Chojnice kontra Wigry Suwałki zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa spotkania między Chojniczanka Chojnice a Wigry Suwałki zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2021-11-20 16:55 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki.

Gole strzelali: L. Wolsztynski 14' 1-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: T. Mikolajczak 61'

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 22' B. Pretnik 40' K. Michalski 87'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Chojniczanka Chojnice stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Sokół Ostróda.

Coraz częściej fani śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak T. Mikolajczak T. Lewandowski systematycznie serwują pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo wspaniałych emocji. Potyczki między graczami okazują się nieustępliwe, rzadko okazuje się, że spotkania nas męczą. Obserwujemy książkowe asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto przeglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Chojniczanka Chojnice i Wigry Suwałki z ligi II Liga - East zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski Chojnice.