Spotkanie Lech Poznań II vs Wigry Suwałki zakończone wynikiem 0-0

Lech Poznań II vs Wigry Suwałki, wynik 0-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lech Poznań II oraz Wigry Suwałki zakończyła się . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-10-30 11:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Lech Poznań II i Wigry Suwałki.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lech Poznań II: A. Kozubal 23' F. Wilak 72'

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Babiarz 60' M. Labojko 70'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny sędzia spotkania to F. Kaliszewski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznań II zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Wigry Suwałki zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice.

W dzisiejszych czasach liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak A. Kozubal B. Babiarz nierzadko zaserwowały wyśmienitym sympatykom wiele wspaniałych wrażeń. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nie są warte uwagi. Obserwujemy nieczyste faule, idealne gole oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie znanej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Lech Poznań II oraz Wigry Suwałki z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Amiki Wronki.