Wigry Suwałki - Wisła Puławy, wynik meczu: 2-0

Wigry Suwałki - Wisła Puławy, wynik końcowy 2-0. W dniu 2022-03-19 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Wigry Suwałki i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wigry Suwałki a Wisła Puławy wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Sowiński 21' 1-0 M. Łabojko 54' 2-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: K. Michalski 79'

Żółte kartki Wisła Puławy: K. Bracik 52' L. Wiech 90'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był F. Kaliszewski. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wigry Suwałki stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą fascynujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak K. Michalski K. Bracik nierzadko zaserwowały swoim wiernym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, że są to widowiska drętwe. Systematycznie obserwujemy wyjątkowe bramki oraz asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Wigry Suwałki i Wisła Puławy i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.