Spotkanie Zagłębie Lubin II - Pogoń Siedlce, wynik końcowy 0-2

W starciu drużyn Zagłębia Lubin II i Pogoni Siedlce, które odbyło się na Stadionie Zagłębia Lubin, to Pogoń Siedlce wyszła zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-0. Mecz miał miejsce w ramach 31. kolejki II Ligi - East, a bramki padły jeszcze przed przerwą, ustalając wynik na 0-2. Spotkanie miało miejsce 5 maja 2024 roku o godzinie 14:00.

II Liga - East: Zagłębie Lubin II vs Pogoń Siedlce 0-2

Spotkanie pomiędzy drużynami Zagłębia Lubin II a Pogoni Siedlce odbyło się w ramach 31. kolejki II ligi - East na stadionie Zagłębia Lubin. Mecz zakończył się zwycięstwem Gości 2-0, którzy już w pierwszej połowie zdobyli dwie bramki, nie dając szans Gospodarzom na odrobienie strat.

W 15. minucie spotkania pierwszą bramkę dla Pogoni Siedlce zdobył L. Hrnciar, ustalając wynik na 0-1. Mimo starań drużyny Zagłębia, Goście utrzymywali przewagę na boisku, co zaowocowało drugim trafieniem w 37. minucie, kiedy C. Demianiuk podwyższył wynik na 0-2.

Drugą połowę charakteryzowało wiele walki i zaangażowania z obu stron. Gospodarze próbowali odwrócić losy meczu, jednak obrona Pogoni była niezachwiana. Mimo starań obu zespołów, wynik nie uległ zmianie do końcowego gwizdka sędziego.

W trakcie meczu arbiter ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników Zagłębia Lubin II: K. Sochana (80'), M. Regulę (82'), oraz S. Karasinskiego (83'). Z kolei w ekipie gości pojedyncze żółte kartki otrzymali: L. Hrnciar (41'), C. Demianiuk (64') oraz D. Szuprytowski (73').

Na boisku nie padły żadne czerwone kartki, co świadczyło o fair play zawodników obu drużyn, mimo zaciętej walki o zwycięstwo. Następne mecze dla Zagłębia Lubin II to starcia z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola. Natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się kolejno z Jastrzębiem, Chojniczanką Chojnice oraz ponownie z Wisłą Puławy.