Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz Zagłębie Lubin II kontra Radunia Stężyca - wynik końcowy 2-1

Dnia 2022-09-05 10:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Zagłębie Lubin II oraz Radunia Stężyca.

Po pierwszej połowie spotkania między Zagłębie Lubin II a Radunia Stężyca wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Gole strzelali: S. Kobusiński 21' 1-0 E. Sobków 36' 1-1 K. Lepczyński 58' 2-1

Żółte kartki Zagłębie Lubin II:

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Kosznik 14' B. Zynek 45' J. Straus 57' S. Deja 85'

Czerwone kartki Zagłębie Lubin II:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Zagłębie Lubin II zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków a Radunia Stężyca z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Górnik Polkowice.

Kibice śledzą bardzo ciekawe starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak R. Kosznik raz za razem zaserwowały wyborowym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Ustawicznie trafiamy na ostre faule, wyśmienite bramki czy asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko potyczki między piłkarzami okazują się nieustępliwe, nie często bywa, że są to zmagania statyczne. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania sportowe lubianej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Zagłębie Lubin II i Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.