Wigry Suwałki vs Pogoń Grod. Mazowiecki, wynik spotkania - 4-0

Wigry Suwałki vs Pogoń Grod. Mazowiecki zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2022-05-22 10:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Wigry Suwałki a Pogoń Grod. Mazowiecki.

Pierwsza połowa spotkania między Wigry Suwałki oraz Pogoń Grod. Mazowiecki zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 4-0.

 

Gole strzelali: M. Lewandowski 25' 1-0 K. Michalski 37' 2-0 K. Iwao 90' 3-0 K. Iwao 90' 4-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: B. Pretnik 52'

Żółte kartki Pogoń Grod. Mazowiecki: M. Wrzesinski 40'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Pogoń Grod. Mazowiecki:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wigry Suwałki zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami i natomiast Pogoń Grod. Mazowiecki z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze II Liga - East. Utalentowane drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. B. Pretnik M. Wrzesinski stale sprawiają swoim wiernym sympatykom wiele przeżyć. Zdarzają się bezwzględne faule, wyśmienite asysty i gole zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między graczami okazują się bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to widowiska nudne. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazśledzić widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich znanych drużyn jak Wigry Suwałki oraz Pogoń Grod. Mazowiecki w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.