Mecz między Radunia Stężyca oraz Wigry Suwałki zakończony wynikiem 1-3 na stadionie Gminny Stadion Sportowy

W dniu 2022-03-13 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 23 pomiędzy Radunia Stężyca a Wigry Suwałki.

Po pierwszej połowie meczu między Radunia Stężyca i Wigry Suwałki wynik to 1-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

 

Gole strzelali: J. Kopania 5' 1-0 M. Lewandowski 30' 1-1 T. Lewandowski 37' 1-2 M. Zebrakowski 90' 1-3

Żółte kartki Radunia Stężyca: S. Deja 39' S. Murawski 46' D. Retlewski 55' D. Bashlay 59' M. Orlowski 67'

Żółte kartki Wigry Suwałki: T. Lewandowski 50' B. Gvozdenovic 59' B. Pretnik 89'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Główny arbiter meczu to . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Olimpia Elbląg natomiast Wigry Suwałki zmierzy się z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Dzisiaj mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak S. Deja T. Lewandowski wielokrotnie zapewniły wyśmienitym sympatykom mnóstwo niezapomnianych emocji. Zmagania między piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Zdarzają się efektowne asysty oraz gole, brutalne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące smaczku całemu widowisku. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich zespołów jak Radunia Stężyca i Wigry Suwałki w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Gminny Stadion Sportowy.